Конотоп Бизнес-Портал *Торговый ряд*

   WWW.BIZNESKON.COM.UA Поддержка Конотоп Бизнес-портал
Конотоп Бизнес-Портал Главная Конотоп Бизнес-Портал Доска объявлений Конотоп Бизнес-Портал Биржа труда Конотоп Бизнес-Портал Бизнес Форум Конотоп Бизнес-Портал Новости Участников Конотоп Бизнес-Портал Гостевая книга Конотоп Бизнес-Портал Контакты Конотоп Бизнес-Портал Помощь
ГЛАВНАЯ ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ БИРЖА ТРУДА ФОРУМ НОВОСТИ    HIGH TECH ГОСТЕВАЯ КНИГА КОНТАКТЫ ПОМОЩЬ
Конотоп *1С Бухгалтерия Конотоп* - поддержка Бизнес-Портала
 

на Портале 

счетчик посещений
Конотоп Бизнес-сеть *Конотоп-Прайс*   Конотоп Бизнес-сеть *Конотопский Биг-Борд*   Конотоп Бизнес-сеть *Конотоп-Банк*

КОНОТОП - ПРАЙС

ПФ "Джем" Конотоп бизнес портал Конотопская бизнес-сеть Конотоп-прайс
ПП Змыслинский Конотоп бизнес портал Конотопская бизнес-сеть Конотоп-прайс
 

Ваше мнение

Должна ли Украина быть членом Северо-Атлантического Альянса НАТО ?

 
Конотоп - производство и установка металлопластиковых окон, остекление балконов, входные двери
 

ВИДЕО О КОМПАНИИ

Обзоры HIGH TECH

Видео-обзоры IT и програмного обеспечения
 1С Конотоп
    Обновлено 30-04-2013
 
Телекоммуникации и IT-бизнес
Мир высоких технологий
Железо News
Антивирусная защита

Подписка новостей


 
1C_Konotop
VIDEO NEWS


21.10.2011. Спрошенцям знизили податки E-mail
20.10.2011 г.

Спрощенцям знизили ставки. Верховна рада внесла зміни до Податкового кодексу та в низку законів щодо оподаткування. Тож ставки знижено, а обсяг обороту підвищений для всіх категорій підприємців - спрощенців, передає "Інтерфакс-Україна". Закон передбачає, що підприємницькою діяльністю за спрощеною системою оподаткування можуть займатися представники малого та середнього бізнесу чотирьох груп.

Перша група - підприємці, що працюють на ринку та у сфері побутових послуг, не винаймають персонал, мають товарообіг до 150 тисяч гривень та платять податок у сумі від 10 до 100 гривень на місяць.

Друга група - підприємці з оборотом менше мільона гривень, що мають право найняти до 10 співробітників та платять від 20 до 200 грривень єдиного податку. Однак, залежно від того, яке рішення прийме місцева рада.

Третя група - фізичні особи з оборотом до трьох мільйонів гривень з правом найму до 20 працівників і розміром податку 3% з урахуванням ПДВ або 5% - без.

За словами народного депутата Віталія Хомутинніка, зміни полягають у збільшенні допустимого обігу обороту в 2-6 разів для всіх груп підприємців. Сума ж податку при цьому знижується аж в 2 рази.

 

 
21.10.2011. Із 2013 року українці отримають персональні пенсійні рахунки E-mail
20.10.2011 г.

Із 2013 року українці отримають персональні пенсійні рахунки. Це стане результатом впровадження другого рівня пенсійної системи, у рамках реформи. Накопичувальна система передбачає внесення особою коштів на спецрахунок, якими надалі можна розпоряджатися на власний розсуд. Але не раніше, ніж вийде на заслужений відпочинок. Активно впроваджуватиметься і осучаснення пенсій. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко. Це зроблено аби подолати різницю у виплатах між людьми, які тільки-но вийшли на пенсію, і тими, хто зробив це набагато раніше. Різниця сягає 60%.

"Для того, щоб перейти з 2006 на 2007 рік по осучасненню – 15 млрд гривень приблизно. Оці гроші нам потрібно знайти в бюджеті пенсійного фонду для того, щоб отримати і зробити оцей наступний крок", - пояснив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.

 

 
21.10.2011. Уряд не вірить у 24% бідних в Україні - шукає тіньові статки E-mail
20.10.2011 г.

За останні 2 роки рівень бідності в Україні знизився з 27% до 24%. Ці дані визначають кількість людей, які змушені виживати на кошти, що не перевищують прожитковий мінімум. Утім, у Міністерстві соціальної політики вважають, що справжні показники можуть бути меншими, якщо в їх обрахунку використовувати інформацію не лише про офіційні, а й про тіньові доходи наших громадян. Цього року, каже керівник прес-служи міністерства Михайло Кухар, загальний фонд заробітної плати в Україні налічує 330 мільярдів гривень. У найближчі роки уряд збирається вивести з тіні ще близько 50-ти, які нині працівники отримують неофіційно. Таку суму в Кабміні вважають цілком реальною, адже різниця між непрацевлаштованими громадянами і тими, хто стоїть на обліку в службі зайнятості, складає більше 4-х з половиною мільйонів осіб.

"Ми передбачаємо, в цьому розриві існує дуже багато на сьогоднішній день не офіційно працюючих, особливо робітничих професій. Дуже багато сезонних робітників, будівельників, котрим держава в рамках легалізації зарплат повинна допомогти вийти з тіні і отримати ті соціальні гарантії, на які має право в нашій країні людина праці", - заявив телеканалу UBR керівник прес-служби Мінсоцполітики Михайло Кухар.

 

 
21.10.2011. Як знизити виробничі ризики для небезпечних професій E-mail
20.10.2011 г.

Виробничі ризики для небезпечних професій можна зменшити, навіть працюючи з вибуховими та легкозаймистими речовинами. Якщо дотримуватись всіх правил та інструкцій. Одна з таких професій – газівник.

Коментують:

Оксана Косюк, начальник Відділу охорони праці, пожежної, екологічної безпеки та безпеки дорожнього руху

Олег Салій, слюсар аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Рівнегаз"

Іванна Карманюк, головний страховий експерт управління ФССНВ у Рівненській області

 

 
13.10.2011. Податкові колізії роз'яснять у виданні «Податкова правда» E-mail
12.10.2011 г.

Бізнесу більше заважає складність звітності, ніж рівень податків. На перше скаржаться 20 % опитаних, - кажуть у фіскальній службі, - на друге - менше ніж десять. Аби допомогти підприємцям профільна громадська організація заснувала спеціалізоване видання – "Податкова правда".

Коментують: Валентина Арбузова, президент Асоціації платників податків України, Андрій Пінчук, народний депутат України

 
12.10.2011. Відтепер кожен може перевірити існування будь-якої фірми E-mail
11.10.2011 г.

Єдиний держреєстр юридичних та фізосіб тепер в інтернеті. Напередодні запрацював сайт із базою даних усіх зареєстрованих в Україні підприємців.

У світовій мережі відкритою є інформація про повне та скорочене найменування організації, ідентифікаційний номер, місце розташування, прізвище, ім'я та по-батькові керівника чи бізнесмена-фізособи, інформація про операції здійснені з іншими підприємцями, реєстраційну справу, дата та назва останньої реєстраційної дії, дані щодо процесу припинення діяльності. Проте, на сайті не викладають інформації про власників корпоративних прав. Раніше, отримати витяг із реєстру можна було після відсилання письмової заяви і не безкоштовно. Та ще й чекати доводилося 5 днів. А тепер реальність існування підприємця за кілька хвилин може перевірити будь-хто - від державного чиновника чи фінустанови до іншого бізнесмена.

 

 
12.10.2011. Найкращі міста для бізнесу - Лондон, Париж та Франкфурт E-mail
11.10.2011 г.

Лондон визнали найкращим містом у світі для ведення бізнесу. Компанія "Кашмен і Вейкфілд" склала список, до якого потрапили сто таких привабливих ділових центрів. На другому місті опинився Париж. Замикає трійку лідерів Франкфурт. Як зазначають експерти, Лондон назвали містом номер один у 6и із 12 категорій, за якими оцінювали мегаполіси: доступність ринків, клієнтів і споживачів; наявність висококваліфікованого персоналу; якість телекомунікацій; мовне середовище; транспортна система всередині міста і транспортні зв'язки з іншими великими населеними пунктами. Жодного українського міста до рейтингу не внесли. Натомість є столиця Росії. Москва опинилася на 11 місці. Незважаючи на це, 57 європейських компаній планують відкрити у ній свої представництва уже у найближчі 5 років. За цим показником Білокам'яна - на першому місці.

 

 
12.10.2011. Азаров: дефіцит бюджету на 2012 рік треба обмежити до 2,5% E-mail
11.10.2011 г.

В уряді занепокоїлися фінансовою безпекою України. За словами прем'єра Азарова, ми можемо постраждати через негаразди на світових ринках. Тож у планах високопосадовців - жорстко обмежити дефіцит бюджету. У межах 2,5% ВВП наступного року. Та зменшити боргове навантаження на країну. Надії влади і на кредит із боку МВФ. Приїзд місії якого запланований на 24 жовтня.

"Єдине спірне питання, яке залишилося, це вимога МВФ підвищити тарифи на газ і тепло для населення в зв’язку із невпинним подорожчанням газу. Але уряд має свої розрахунки. Наша позиція полягає в тому, що треба знайти інші компенсатори", - повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

 
12.10.2011. В новому Трудовому кодексі є десять спірних питань E-mail
11.10.2011 г.

Працедавці не погоджуються із проектом нового Трудового кодексу. Камінь спотикання - майже десять питань, щодо яких вони ніяк не можуть дійти компромісу із профспілками.

За словами віце-прем’єра Сергія Тігіпка, новий документ мають ухвалити вже до нового року, навіть якщо повного компромісу між сторонами не буде знайдено. А вже потім доопрацьовувати. Адже нинішня редакція кодексу законів про працю морально застаріла, бо була прийнята ще у 1971 році.

"Серед таких питань є права працівників брати участь у роботі підприємства, в управлінні підприємства - ми категорично проти цього. Є питання по повноваженнях державних інспекторів праці, які згідно проекту мають досить величезні повноваження щодо входу в приміщення роботодавців, в тому числі приватні, і таке інше", - пояснив телеканалу UBR директор департаменту Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко.

 
12.10.2011. Кабмін змінив вимоги до водія з боку ДАІ E-mail
11.10.2011 г.

Без довіреностей і в шоломах. Кабмін вніс зміни у правила дорожнього руху. Відтак, водій не зобов'язаний мати при собі талон, який додавався до посвідчення. Не потрібна тепер і довіреність на водіння автомобіля, достатньо лише прав і техпаспорта. Водій повинен пред'являти документи, а не передавати їх інспектору ДАІ, як цього вимагали раніше. Однак, інспектор може перевірити технічний стан транспортного засобу за допомогою спеціальних пристосувань.

Із правил вилучили і згадки про дорожні листи і документацію на вантаж. Розширили також і визначення мопеда. Відтепер це двоколісний транспортний засіб не тільки з двигуном об'ємом до 50 кубічних сантиметрів, але і з електродвигуном потужністю до 4 кіловатт. А його водій зобов'язаний їздити в застібнутому шоломі.

 
22.02.2011. Бизнес сетует на частые налоговые проверки E-mail
21.02.2011 г.

Предприниматели жалуются на частые проверки налоговиков. Широкие полномочия фискального органа прописаны в новом Налоговом кодексе.

 

 
22.02.2011. Застройщикам разрешили строить жилые дома без экспертизы E-mail
21.02.2011 г.

Застройщики все равно будут строить жилые комплексы без экспертизы. Хотя Верховная Рада и приняла проект закона "О регулировании градостроительной деятельности" с предложениями Президента. Однако новая версия документа от предыдущей существенно ничем не отличается, констатируют специалисты.

 

 
22.02.2011. Какие налоги должны платить ОСМД? E-mail
21.02.2011 г.

Если налоговая требует от ОСМД платить налоги - можно спорить. По закону объединения должны быть неприбыльными, поэтому ОСМД не обязаны платить ни НДС, ни налога на прибыль с той своей деятельности, которая направлена на содержание собственного жилья. 

 

 
22.02.2011. Как открыть свою школу иностранных языков E-mail
21.02.2011 г.

Украинцы хотят изучать иностранные языки. У каждого свой стимул: для получения лучшей работы, повышения заработной платы, или просто для собственного удовлетворения. Как бы там ни было, но спрос на такой вид услуг растет ежегодно.

 

 
22.02.2011. Инвестклимат в Украине иностранцев до сих пор не устраивает E-mail
21.02.2011 г.

В прошлом году приток инвестиций в Украину увеличился почти на 5 %. По данным Госкомстата, в течение 2010-го поступило свыше 4,5 миллиардов долларов прямых иностранных капиталовложений. Однако европейские инвесторы считают бизнес-климат в Украине неблагоприятным.

 

 
07.02.2011. Кто заработает на пенсиях украинцев? E-mail
06.02.2011 г.

Заработать на пенсиях украинцев смогут все способные на это негосударственные финансовые институты. Сейчас в законопроекте о пенсионной реформе предусмотрено, что граждане могут доверять свои пенсионные накопления, кроме государственного, еще и негосударственным пенсионным фондам.

 

 
07.02.2011. Налоговики заставляют упрощенцев нарушать закон E-mail
06.02.2011 г.

Государственная налоговая администрация просит предпринимателей, которые платят налоги по упрощенной системе, платить их одной суммой. Законодательство же предусматривает, что с начала 2011 года нужно разделять сумму единого налога на сам налог и единый социальный взнос.

 

 
07.02.2011. Налоговики вынуждают платить неизвестные до сегодня налоги E-mail
06.02.2011 г.

Упрощенцы Полтавщины жалуются на непонятные налоги, а налоговики от них открещиваются. Профсоюзы объясняют - налоговой нужно таким образом довыполнить прошлогодний план поборов.

 

 
07.02.2011. Закон о персональных данных - бизнес протестует E-mail
06.02.2011 г.

Предприниматели обратились к Президенту с просьбой внести изменения в Закон о защите персональных данных. По их словам, действующий документ без поправок приведет к росту коррупции и увеличению давления на бизнес со стороны власти.

 

 
07.02.2011. Питомник собак: сколько стоит начать бизнес E-mail
06.02.2011 г.

Собственный профессиональный собачий питомник сегодня иметь не только престижно, но и очень затратно. Продажа породистых собак состояния не приносит. Поэтому, как правило, учредители питомника, обычно еще и дрессировщики.

 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 25 из 392
ВИДЕО-НОВОСТИ
 
Полезное инфо
А вы знаете, чем отличается Visa от MasterCard?
Последнее изменение: 27.06.2015

Все "Полезное инфо" ... >>
Велокафе
30.04.2013

Все Бизнес-идеи ... >>

Регистрация


Забыли пароль?
Ещё не зарегистрированы? Регистрация
  • Davidzom
  • Svetikexobe
  • BrucePoody
Анекдот дня  

Спасибо тем кто нас любит! Вы делаете нас лучше!
Спасибо тем кто нас ненавидит! Вы делаете нас сильнее!
Спасибо тем кому вообще все равно! Вы нужны для массовки!

Последнее в Блогах

Статистика

Пользователей: 44410
Новостей: 1980
Ссылок: 0

Гороскоп, погода

Бизнес-гороскоп

Статистика ТОП 10 по странам мира
   
Rambler's Top100 a d d . i n . U A  
 

home contact search contact search