Конотоп Бизнес-Портал *Торговый ряд*

   WWW.BIZNESKON.COM.UA Поддержка Конотоп Бизнес-портал
Конотоп Бизнес-Портал Главная Конотоп Бизнес-Портал Доска объявлений Конотоп Бизнес-Портал Биржа труда Конотоп Бизнес-Портал Бизнес Форум Конотоп Бизнес-Портал Новости Участников Конотоп Бизнес-Портал Гостевая книга Конотоп Бизнес-Портал Контакты Конотоп Бизнес-Портал Помощь
ГЛАВНАЯ ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ БИРЖА ТРУДА ФОРУМ НОВОСТИ    HIGH TECH ГОСТЕВАЯ КНИГА КОНТАКТЫ ПОМОЩЬ
Конотоп *1С Бухгалтерия Конотоп* - поддержка Бизнес-Портала
 

на Портале 

счетчик посещений
Конотоп Бизнес-сеть *Конотоп-Прайс*   Конотоп Бизнес-сеть *Конотопский Биг-Борд*   Конотоп Бизнес-сеть *Конотоп-Банк*

КОНОТОП - ПРАЙС

ПФ "Джем" Конотоп бизнес портал Конотопская бизнес-сеть Конотоп-прайс
ПП Змыслинский Конотоп бизнес портал Конотопская бизнес-сеть Конотоп-прайс
 

Ваше мнение

Должна ли Украина быть членом Северо-Атлантического Альянса НАТО ?

 
Конотоп - производство и установка металлопластиковых окон, остекление балконов, входные двери
 

ВИДЕО О КОМПАНИИ

Обзоры HIGH TECH

Видео-обзоры IT и програмного обеспечения
 1С Конотоп
    Обновлено 30-04-2013
 
Телекоммуникации и IT-бизнес
Мир высоких технологий
Железо News
Антивирусная защита

Подписка новостей


 
1C_Konotop
21.10.2011 - Експерти: наступного року можемо залишитися без картоплі E-mail
20.10.2011 г.

Вітчизняні фермери зібрали понад 23 мільйони тонн картоплі. Свідчить статистика. На такий гарний урожай навіть урядовці не розраховували. Казали, матимемо дещо менше. Проте, цьогорічні обсяги – рекордні. Стільки картоплі українці не вирощували впродовж 20 років. Проте, виробники не радіють. Бо ціни на бульбу дуже низькі.

Спустишся у льох – очі розбігаються. Картоплею він заповнений ущерть. Селяни кажуть: на такий урожай не розраховували. Бо площі під культуру суттєво не збільшували. Погода цьогореч була сприятлива - от і вродила бульба гарно. Фермери збирали у середньому до 166 центнерів із гектара.

"Ну цей рік…ооо…цей рік гарний врожай. А тому що Бог дав дощі. Якби не було б дощу, так і врожаю б не було", - пояснює городниця Олена.

Улітку – плакало небо, зараз – виробники. Торік кілограм картоплі фермери продавали, щонайменше, по 4,5 гривні. Тож мріяли про неабиякі прибутки. Ось тільки зараз через величезну пропозицію на ринку, реалізувати вирощене доводиться задешево. Із початку збору вартість знизилась утричі.

"Якщо собівартість виробництва картоплі гривня або 1,20 а продають її по 60 копійок, то виникає питання хто її буде садити в наступному році. Тому мені здається, що маючи ту ситуацію, яка є на ринку зараз, ми повинні сприймати без надмірного оптимізму. Ну тому що, якщо дивитись отак, як воно зараз відбувається, то ці качелі у наступному році вони розвернуться в інший бік", - попереджає аналітик аграрних ринків Володимир Лапа.

Наразі ціни на картоплю в Україні різняться. Приміром, у Львові, де працює оптовий ринок, мінімальна вартість бульби - гривня. У столиці за кілограм просять, принаймні, 1,40. Це теж на гуртовому базарі.

"В той же час ціни на інших ринках відрізняються. Ми ведемо розмову про те, що сама розбудова оптових ринків із умовами та можливостями для збереження великих обсягів продукції, відповідно від 10-20 тисяч тонн, дасть можливість мати нам постійний вплив на стан ринку", - пояснює представник Мінагропроду України Сергій Кваша.

До речі, зараз зберігати можемо лише мільйон тонн бульби. Картоплесховищ державі бракує. Споживають українці майже 6 мільйонів тонн. Ще бульбою тварин годуємо. Та навіть, якщо порахувати із тою, що треба відкласти на насіння, вирощені 23 мільйони – це дуже багато. Могли б експортувати. Приміром, до Росії. Щоправда, в сусідів цієї культури теж повні комори. Як мінімум, мільйон тонн планують відправити за кордон. У ЄС української картоплі теж не чекають. Мовляв, не відповідає європейським стандартам.

 

 

 

источник UBR

 
« Пред.   След. »
ВИДЕО-НОВОСТИ
 
Полезное инфо
А вы знаете, чем отличается Visa от MasterCard?
Последнее изменение: 27.06.2015

Все "Полезное инфо" ... >>
Велокафе
30.04.2013

Все Бизнес-идеи ... >>

Регистрация


Забыли пароль?
Ещё не зарегистрированы? Регистрация
  • Davidzom
  • Svetikexobe
  • BrucePoody
Анекдот дня  

Спасибо тем кто нас любит! Вы делаете нас лучше!
Спасибо тем кто нас ненавидит! Вы делаете нас сильнее!
Спасибо тем кому вообще все равно! Вы нужны для массовки!

Последнее в Блогах

Статистика

Пользователей: 44410
Новостей: 1980
Ссылок: 0

Гороскоп, погода

Бизнес-гороскоп

Статистика ТОП 10 по странам мира
   
Rambler's Top100 a d d . i n . U A  
 

home contact search contact search